LANDSTINGSREVISIONEN
Namn  Parti  Uppdrag  Ort  Mandatperiod
FESSÈ CHRISTER    M    ORDFÖRANDE    UMEÅ    2013-04-11 - 2014-12-31
SÖDERMARK SVEN-OLOV    S    VICE ORDFÖRANDE    SKELLEFTEÅ    2011-01-01 - 2014-12-31
ABRAMSSON KARL-GUSTAV "KG"    S    REVISOR    VILHELMINA    2012-11-21 - 2014-12-31
COHEN PHILIP    FP    REVISOR    SKELLEFTEÅ    2012-04-19 - 2014-12-31
SEHLSTEDT MATTIAS    V    REVISOR    UMEÅ    2011-01-01 - 2014-12-31
ERIKSSON KURT-LENNART    C    REVISOR    SKELLEFTEÅ    2011-01-01 - 2014-12-31
NORDENSTAM THOMAS    KD    REVISOR    LÖVÅNGER    2011-01-01 - 2014-12-31