HÄLSO- OCH SJUKVÅRDSNÄMNDEN
Namn  Parti  Uppdrag  Ort  Mandatperiod
LUNDSTRÖM KARIN    S    ORDFÖRANDE    KÅGE    2015-01-01 - 2018-12-31
ÖHGREN DANIEL    C    1:E VICE ORDFÖRANDE    UMEÅ    2015-01-01 - 2018-12-31
NILSSON LILIAN    V    LEDAMOT    SKELLEFTEÅ    2015-01-01 - 2018-12-31
BJÖRK ULF    S    LEDAMOT    UMEÅ    2015-01-01 - 2018-12-31
FRANSSON MARITA    S    LEDAMOT    LYCKSELE    2015-01-01 - 2018-12-31
HEDLUND HARRIET    S    LEDAMOT    HÖRNEFORS    2015-01-01 - 2018-12-31
LUNDBERG JANETH    S    LEDAMOT    KÅGE    2015-01-01 - 2018-12-31
KARLBERG JONAS    V    2:E VICE ORDFÖRANDE    UMEÅ    2015-01-01 - 2018-12-31
NILSSON ANNA-KARIN    M    LEDAMOT    NORDMALING    2015-01-01 - 2018-12-31
RIEDL LENA    M    LEDAMOT    UMEÅ    2015-01-01 - 2018-12-31
KRISTOFFERSSON MARIA    C    LEDAMOT    VILHELMINA    2015-01-01 - 2018-12-31
BÄCKSTRÖM THOMMY    FP    LEDAMOT    UMEÅ    2015-01-01 - 2018-12-31
HANSSON ANN-LOUISE    MP    LEDAMOT    LYCKSELE    2015-01-01 - 2018-12-31
LILJA LARS    S    ERSÄTTARE    UMEÅ    2016-06-23 - 2018-12-31
ANDERSSON JONAS    S    ERSÄTTARE    SKELLEFTEÅ    2015-01-01 - 2018-12-31
HOLMQVIST KENNETH    S    ERSÄTTARE    DOROTEA    2015-01-01 - 2018-12-31
LUNDMARK PER-ERIK    S    ERSÄTTARE    VÄNNÄS    2015-01-01 - 2018-12-31
DEGERMAN MATTIAS    S    ERSÄTTARE    BASTUTRÄSK    2015-11-05 - 2018-12-31
YTTERGREN SUSANNE    V    ERSÄTTARE    UMEÅ    2015-06-17 - 2018-12-31
BJÖRNEHALL JESPER    M    ERSÄTTARE    UMEÅ    2017-02-21 - 2018-12-31
<< Föreg.   >>