FOLKHÖGSKOLESTYRELSE
Namn  Parti  Uppdrag  Ort  Mandatperiod
BRYDSTEN BO    S    ORDFÖRANDE    SORSELE    2015-01-01 - 2018-12-31
ÄRLETUN KENT    M    VICE ORDFÖRANDE    VINDELN    2015-01-01 - 2018-12-31
HARNESK ANNELISE    S    LEDAMOT    VINDELN    2015-01-01 - 2018-12-31
JUHLÉN JOHAN    S    LEDAMOT    VINDELN    2015-01-01 - 2018-12-31
LARSSON JENNIE    S    LEDAMOT    TÄRNABY    2015-01-01 - 2018-12-31
ATTMARSON ROLF    V    LEDAMOT    HÄLLNÄS    2016-04-28 - 2018-12-31
ANDERSSON STURE    C    LEDAMOT    BURTRÄSK    2015-01-01 - 2018-12-31
JONSSON ANN-CHRISTINE    S    ERSÄTTARE    STORUMAN    2015-01-01 - 2018-12-31
LINDSTRÖM PETER    S    ERSÄTTARE    ÅSELE    2015-01-01 - 2018-12-31
SÖDERMARK HENNY    S    ERSÄTTARE    VINDELN    2015-01-01 - 2018-12-31
ÅBERG PETER    S    ERSÄTTARE    GUNNARN    2015-01-01 - 2018-12-31
FORSBERG HELEN    V    ERSÄTTARE    ROBERTSFORS    2017-06-21 - 2018-12-31
HOLMGREN JOHNNY    FP    ERSÄTTARE    STENSELE    2015-01-01 - 2018-12-31
KÄRKKÄINEN JONNY    KD    ERSÄTTARE    VILHELMINA    2015-01-01 - 2018-12-31